ארנב בבגדים כחולים רקע ירקות פיטר ילדים באני מסיבת יום הולדת תמונה דקור צילום סטודיו רקע פוסטר.

Availability: In stock

€ 13,12

זול והנחות ארנב בבגדים כחולים רקע ירקות פיטר ילדים באני מסיבת יום הולדת תמונה דקור צילום סטודיו רקע פוסטר תהנו ✓ משלוח חינם לכל רחבי העולם! ✓ 90 ימים הגנת קונה. ✓ החזרה קלה. ✓ אחריות להחזר כספי.

Product Discription

ויניל חומר

לא עמיד למים;זה יש פחות קמט,אתה יכול לגהץ אותה כדי להסיר את קמטים, קמט ניתן לשפר.מרבי חלק רוחב של 300cm


אם אתה צריך אישית, אנא צור קשר עם שירות לקוחות!

אם אתה לא לרכוש עדיין, אנא צור קשר עם שירות לקוחות. מעצבי שלנו יהיה עיצוב זה בשבילך. אם אתה כבר שילמתי את הרכישה, ואתה רוצה אישית רקע, אנא לשלוח שלך אישית מידע אלינו בתוך 12 שעות. אין התאמה אישית דרישות, אנחנו אעשה ולשלוח את החבילה בהתאם לתמונה המקורית.

צילום

את תפאורות צריך לשמור על מרחק כדי לקחת תמונות. גם רבים גדול פורמט תמונות אולי נראה קצת pixelated. שונה תאורת יש השפעת הירי, אתה יכול לנסות כדי להתאים את אורות כדי להפוך תמונות שלך טוב יותר.

להסיר קמט

כל תפאורות יישלחו מקופל (בשל דואר מדיניות על חינם גודל). אם שלך רקע מגיע עם קמט קל, רול זה (בחוזקה) על צינור ללילה אחד או יותר כדי לשפר קמט. במידת צורך, אנא לגהץ את צד אחורי (לא את תמונה צד) עם נמוך tempertrue בקלות להסיר את קמט, כדי להימנע האפשרי קיטור נזק, מקום שכבה של יבש בד בין הרקע ואת ברזל.


על צבע הבדל


מאז את צבע מצב של התצוגה והמדפסת הם שונים ביסודו, את צבע ההבדל הוא בלתי נמנע, אבל אנחנו שליטה זה שגיאה מאוד גם ולא משפיע על אפקט של תמונה ירי.

250934032;

Related Product