כחול רב תכליתי ירקות פירות קאטר שום בצל תפוחי אדמה ירקות פומפייה ופר מטבח גאדג 'טים ואבזרים.

Availability: In stock

US $3.26

זול והנחות כחול רב תכליתי ירקות פירות קאטר שום בצל תפוחי אדמה ירקות פומפייה ופר מטבח גאדג 'טים ואבזרים תהנו ✓ משלוח חינם לכל רחבי העולם! ✓ 90 ימים הגנת קונה. ✓ החזרה קלה. ✓ אחריות להחזר כספי.

Product Discription

כחול רב תכליתי ירקות פירות קאטר שום בצל תפוחי אדמה ירקות פומפייה ופר מטבח גאדג 'טים ואבזרים

שם: כחול ירקות קאטר

סגנון: נורדי

חומר: PP נירוסטה

סכין סוג: 9 סכין סוגים

גודל: כפי שמוצג

משתמש: פרוסה, לגרוס, קוצצים וירקות אחרים

שאלות נפוצות

ש: האם יש הנחה להזמנות גדולות?
: אם אתה מקום גדולה איתנו על פני תקופה של זמן, אנו נשלח את הסחורה יחד ולתת לך הנחה מחיר.

ש: האם אתה תומך אחר משלוח אפשרויות?
: כן, אנו מספקים סין הודעה רגיל קטן מנות בתוספת, Cainiao סופר כלכלה, ePacket, aliExpress סטנדרטי חינם וסין הודעה דואר אוויר רשום

ש: הם כל את תמונות אמיתי?
: כמובן, כל תמונות שלנו הם 100% שצולמו על ידי צלמים

ש: האם אתה תומך זרוק משלוח?
: כן, אנו תומכים זרוק משלוח. אתה רק צריך לאשר את מידע

ש: למה הוא לוגיסטיקה כך איטי?
: למעשה, זה לא כמו מהיר כמו DHL fedex כי כל המוצרים שלנו הם נמוך מרווח משלוח משלוח שירות עבור רוב המדינות, אשר הוא אובדן עבור כמה מדינות כדי להיות כנה, אבל אני מאמין לוגיסטיקה הוא לא איטי ויכול לעקוב אחר שבו מידע הולך.

משלוח

1. לאחר התשלום שלך, בשל למצב המלאי והבדלי, אנו לבחור לספינה הסחורה שלך מהמחסן זמין הראשון שלנו עבור משלוח מהיר, אנו בזהירות להכין את הסחורה בשבילך בכ 1-5 ימים. באופן כללי, זמן האספקה הוא כ 5-60 ימים, ואף יותר עבור ספינות מ מרחוק או מדינות מפותחות.
2. אנחנו רק ספינה כדי אישרה ordera כתובת. כתובת ההזמנה שלך חייבת להתאים את הכתובת למשלוח.
3. את זמן מעבר של שירות יהיה אייב ניתן על ידי הספק, לא כולל סופי שבוע וחגים. זמני מעבר עשויים להשתנות, במיוחד במהלך חגים.
4. מעקב מידע יינתן בתוך 2-5 ימים לאחר המשלוח (כמה משלוח לוגיסטיקה יש אין מעקב מידע). אם אתה עדיין לא מקבל את הסחורה כאשר את משלוח תאריך מגיע לסיומו, אנא פנה אלינו כדי להאריך את מועד המשלוח בשבילך.
5. אם אתה לא מקבל את הסחורה בתוך 60 ימים לאחר תשלום, אנא פנה אלינו. אנו לעקוב אחר המשלוח ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. המטרה שלנו היא שביעות רצון לקוחות!

החזרים

1. עם קבלת הסחורה, חיל האוויר לך למצוא כל בעיה עם את הסחורה, אנא פנה אלינו מייד ולספק לנו מספיק ראיות. (טיפ: כאשר פתיחת חבילה, להקליט את חתום וידאו.) אם המוצר באמת פגום, בבקשה לקחת את תמונה ולשלוח אותו לדוא"ל שלנו או באינטרנט לשוחח לפנות אלינו. אנו נספק לך עם פתרונות או פיצוי.
2. יש לך 7 ימים לפנות אלינו ולהחזיר את הסחורה 15 ימים לאחר קבלה. אם יש לך את פריט עבור יותר מ 7 ימים, תוכל לשקול שימוש זה ואנו לא לתת לך החזר או החלפה.
3. כל הפריטים המוחזרים חייבים להיות באריזה המקורית ואתה חייב לספק לנו את מספר מעקב משלוח, את סיבה ספציפית לתמורה, ומזהה את ההזמנה שלך.
4. עם קבלת המצב המקורי ואריזה של המוצרים שהוחזרו עם כל הרכיבים ואבזרים, אנו נחזיר לך את מלא סכום רכישה.
5. אם את הסחורה להגיע למקום שלך ואתה לא לאסוף אותם, זה יהיה להחזיר אלינו. עם קבלת הסחורה, אנחנו נחזיר או מחדש דואר לך אותם כמבוקש (אתה יהיה אחראי לתמורה ודיוור דמי).

משוב

משוב
1. אם אתה מרוצה עם המוצרים שלנו, נשמח חמישה כוכבים משוב. אנו נותנים לך את אותו משוב חמישה כוכבים. אבל אם יש לך בעיות עם המוצרים שאתה מקבל, ברצוננו לך לפנות אלינו לפני שאתה עוזב את משוב. אנו נספק לך עם כמה פתרונות מצוינים.
2. אנו שומרים על סטנדרטים גבוהים של איכות מעולה ושואפים להשיג 100% שביעות רצון לקוחות! אם יש לך שאלות, אנא פנה אלינו ראשון! לפני אנחנו לשאול לך לתת לנו ניטראלי או שלילי משוב, אנא פנה אלינו. אנחנו יכולים לספק לך עם כמה פתרונות מצוינים כדי לשפר את שביעות הרצון שלך. אנא סומכים עלינו לפתור זה בעיה באופן משביע רצון.
3. אם יש לך שאלות, אנא פנה אלינו. ליהנות הקניות שלך.


238989067;

Related Product